Predstavnici Univerziteta u Travniku, Fakulteta za tehničke studije, posjetili su premijera Srednjobosanskog kantona Tahira Lendu i upoznali ga s tim da će se u maju 2024. godine održati „Međunarodni simpozij tekstilnog inženjerstva i modnog dizajna“.
Ovogodišnji TImod-2024 ponudit će učesnicima certificirani seminar za profesore srednjih tekstilnih škola iz Bosne i Hercegovine, ali i regiona, te takmičenje za učenike srednjih škola, po novom konceptu, i modne revije koje su osmišljene na potpuno drugačiji i inovativniji način.
Prvog dana „Međunarodnog simpozija tekstilnog inženjerstva i modnog dizajna“ podijelit će se certifikati i zahvalnice učesnicima seminara, a drugog dana proglasit će se pobjednici i dodijeliti nagrade.
Premijer Srednjobosanskog kantona je rekao kako će Vlada Srednjobosanskog kantona dati podršku kako organizatoru tako i učesnicima koji će svojim dolaskom promovisati Srednjobosanski kanton.
11.03.2025
Na osnovu člana 23. Zakona o namještenicima u organima državne službe u Federaciji Bosne i Hercegovi... |
07.03.2025
Premijera Srednjobosanskog kantona, Tahira Lendu posjetili su mladi bosanskohercegovački autor Mirza... |
06.03.2025
Izvještaj o radu Kantonalne uprave za šumarstvo SBK/KSB za period 01.01.2023. do 31.12.2023. godine
... |
04.03.2025
Na osnovu člana 23.-26. Zakona o namještenicima u organima državne službe u Federaciji Bosne i Herce... |
28.02.2025
ČESTITKA
Povodom 1. marta, Dana nezavisnosti, svim građanima Srednjobosanskog kantona i Bos... |